Geschiedenis van dirigenten

Dirigent van tot
Marinus van der Wal 5 januari 1974 februari 1982
Rene Fons maart 1982 november 1983
Ernst-Jan Huising (vervanging) november 1983 februari 1984
Wim Gout februari 1984 juli 1986
Art de Jonge september 1986 mei 1991
Peter van der Zwan mei 1991 november 1991
Art de Jonge (vervanging) november 1991 maart 1992
Willem-Dirk van de Berg maart 1992 maart 1993
Ernst-Jan Huising (vervanging wegens ziekte W-D) december 1992 mei 1993
Ernst-Jan Huising mei 1993 juli 1995
Wim Brands oktober 1995 april 1997
Harry Heidekamp 25 april 1997 30 juni 2001
Rein Koning september 2001 6 januari 2006
Harry Heidekamp (interim) 20 januari 2006 13 april 2007
David van de Braak 13 april 2007 1 januari 2010
Henk van Gemert (parttime interim) 29 januari 2010 19 september 2010
Henk Monteny (parttime interim) 22 januari 2010 6 februari 2011
Arjan van der Harst 11 februari 2011 4 november 2012
Cor van der Harst 9 november 2012 december 2015
Arjan van der Harst december 2015 heden

Interkerkelijk Jongerenkoor uit Zuidland